Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Σπα lounge Τζακούζι | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα Florianópolis με 3 υπνοδωμάτια μπορούν να χαλαρώσουν στο τζακούζι ή να επισκεφθούν το Νησί Campeche, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Το κατάλυμα βρίσκεται στην παραλία και απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Παραλία Campeche, Florianopolis.
Επίσης, προσφέρεται θέα στον κήπο. Υπάρχουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες, καθώς και μπιντές και ντους.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν γεύμα στο Cabana Campeche, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Main Bus είναι σε απόσταση 12 χλμ., ενώ η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Avenida Pequeno Principe βρίσκεται 800 μέτρα από την παραθεριστική κατοικία.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ιδιωτική παραλία
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα lounge
- Τζακούζι
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα;
Η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα απέχει 5 χλμ. από το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα;
Οι τιμές σε η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα κυμαίνονται από 668$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Charmosa Pe Na Areia No Campeche Βίλα θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία.